Tarihçe

MEPAR Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti 1979 yılında yedek parça tedarikçisi olarak kurulmuş olup, halen Adana Yeni Metal Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermektedir.

MEPAR, geçen yıllar içerisinde ürün portföyünü geliştirmekle kalmamış, azimli ve istikrarlı çalışmaları sayesinde hızlı bir büyüme kat etmiş, Rusya, İran, Irak, İngiltere, ABD, Almanya, Sudan, Togo gibi daha bir çok ülkeyle ticari ilişkiler kurmuştur.

Ana iş sahası yedek parça olan ,ZF Bölge Distrübütörü, Karland Bölge Distribütörü MEPAR ayrıca Mercedes, Man, Volvo, Deutz,Iveco Daf, Scania, RVI benzeri kamyonların orijinal ve muadili yedek parçalarını bulmak için en doğru adrestir.

MEPAR olarak, müşteri isteğine en uygun ürünü, en uygun maliyet ile en kısa sürede tedarik ederek, hizmette üstün kalite anlayışını yakalamayı hedeflemekte ve satmış olduğumuz ürünlere, üreticilerden aldığımız direktiflerle ve kendi inisiyatifimizle her türlü garantiyi vermekteyiz.

Bütün birimleri ile 1979’dan beri müşterilerine çözüm üretmekte olan, kalite konusunda uluslararası standartlara ulaşan MEPAR, gelecekte de bu kalitesini ve hizmet sağlama kapasitesini arttırma arzu ve çabası içindedir.